PEPE ELEKTRO

Zvončekové systémy Czechphone

14.1.2014

V prvom novoročnom článku Vám predstavujeme českú značku zvončekových systémov Czechphone, ktorá nám dodáva kvalitné a moderné zvončekové systémy.

Firma ELEKTRO-FA.PAVELEK, s.r.o. pôsobí na trhu už od roku 1991, pričom vývoj a výrobu domácej dorozumievacej techniky realizuje pod obchodnou značkou Czechphone® od roku 1997. Všetkým želaniam a požiadavkám zákazníkov sa firma snaží vyhovieť, a preto svoje výrobky neustále zdokonaľuje. Odborníci z vývojového oddelenia spolupracujú na vzniku nových produktov s Fakultou elektrotechniky a informatiky Vysoké školy báňské – technické univerzity v Ostravě.

Inteligentné zvončekové systémy pre bytové domy

Inteligentný digitálny systém domových telefónov pre bytové domy a celé sídliská ponúka svojim užívateľom kvalitu, komfort, jednoduchú inštaláciu a rad ďalších užitočných funkcií.

Rovnako ako všetky produkty Czechphone®, i tento je vytvorený českými odborníkmi z oblasti elektrotechniky a informatiky. Zaistenie prístupu do určenej skupiny domov (napr. v rámci bytového družstva) je v mnohých prípadoch zložité, avšak nová generácia digitálnych domových telefónov myslí na všetko. Systém je možné prispôsobiť konkrétnym požiadavkám domu a rovnako i jednotlivým nájomníkom.

 • tablo zvončekového systému značky Czechphone

  Elegantné, odolné a štýlové tablo značky Czechphone®.

 • tablo s kamerou

  Zvončekové systémy vystačia aj pre bytové domy s veľkým počtom bytov.

Zvončekové systémy pre rodinné domy

Nová generácia digitálnych domových telefónov Czechphone® navrhnutá na mieru pre rodinné domy premení Váš domov na inteligentné obydlie. Systém je možné prispôsobiť individuálnym potrebám užívateľa, iba pomocou počítača a voľne prístupnej softwarovej aplikácie. Moderný dizajn a funkcie produktu uspokoja aj najnáročnejšieho zákazníka. Prostredníctvom systému je možné okrem klasickej komunikácie taktiež ovládať nespočetné množstvo prvkov a externých zariadení (ovládanie brány, vrát, osvetlenia, zastrešenia bazénu, atď.).

 • telefón zvončekového systému

  Domáci telefón zvončekového systému.

 • telefón s LCD obrazovkou

  Moderný telefón s LCD obrazovkou.

Ak máte problém s rozvodmi elektriky, potrebujete zrekonštruovať zvončekový systém, nainštalovať kamerový systém alebo DEK systém, kontaktujte nás. Technici z našej spoločnosti PEPE Elektro vám radi pomôžu.

Chcem kontaktovať PEPE Elektro

Naša ponuka

elektrikári elektroinštalácia, opravy elektriky

Elektro­inštalácie

Oprava a údržba elektroinštalácií v domoch a bytoch.

Chcem vedieť viac

zvončekové systémy, domové dorozumievacie zariadenia

Zvončeky

Montáž a servis zvončekových systémov.

Chcem vedieť viac

čipové DEK kľúče, DEK systémy

DEK systémy

Inštalácia DEK systému, dlhodobá správa databázy.

Chcem vedieť viac