Táto internetová stránka používa súbory cookie a ukladá anonymné informácie o vašej návšteve. Prehliadaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie vo vašom zariadení a so zberom anonymných informácii o vašej návšteve.

PEPE ELEKTRO

Kamerové systémy

Kamerové systémy sú novinkou na trhu v oblasti zabezpečenia vchodu. Obyvatelia mnohých panelákov si v záujme svojej bezpečnosti nechávajú namontovať kamerový systém priamo do vchodu, ktorý sleduje pohyb osôb. Vďaka tomu klesá miera kriminality v okolí domu a stúpa miera vyšetrenia prípadnej kriminality v dome.

Inštalujeme rozličné druhy kamerových systémov. Najbežnejšie sú malé kamery, ktoré snímajú napríklad vchodovú bránu domu, alebo priestor schodiska a výťahov. Podobne montujeme aj fixné kamery s väčším objektívom, ktoré zachytávajú väčší priestor a s vyššou kvalitou obrazu. Ďalším typom sú otočné kamery, ktoré sa buď otáčajú v dopredu zvolených cykloch, alebo sledujú pohyb. Niektoré otáčacie kamery sa dajú pripojiť na ovládací pult, ktorým sa dá ich otočenie, alebo priblíženie okamžite meniť.

V prípade, že sa kamery inštalujú do tmavých priestorov tak sa dopĺňajú infračervenými lampami. Tie svietia pre ľudí neviditeľným, ale pre kameru viditeľným svetlom a osvetľujú tmavé priestory, alebo svietia v noci.

Kamery montujeme nielen do vchodov, ale aj do exteriérov, alebo ľubovoľných iných priestorov, ako sú napríklad polyfunkčné objekty, alebo sklady. Takéto kamery sú väčšinou v špeciálnom obale, ktorý im umožňuje byť vonku aj za najhoršieho počasia.

 • bezpečnostná cctv kamera

  Kamera s veľkým rozlíšením.

 • bezpečnostná cctv kamera

  Malá interiérová kamera.

 • bezpečnostná cctv kamera

  Profesionálna kamera s vymeniteľným objektívom.

 • bezpečnostná cctv kamera

  Menšia kamera vhodná do priestoru schodiska.

 • kamerový cctv systém

  Digitálny videorekordér.

 • kamerový cctv systém

  Monitor k digitálnemu videorekordéru.

 • otočná cctv kamera

  Otočná exteriérová kamera.

 • otočná cctv kamera

  Ovládací panel k otočným kamerám.

Licencia od krajského riaditeľstva policajného zboru

Naša firma je licencovaná krajským riaditeľstvom policajného zboru v Bratislave projektovať, montovať a udržiavať kamerové systémy. Táto licencia Vám zaručí, že záznam z nami namontovaného kamerového systému Vám pomôže pri objasňovaní možných problémov vo Vašom vchode.

Digitálny videorekordér, zapojenie kamerového systému do lokálnej počítačovej siete (LAN)

Neodlučnou súčasťou kamerového systému je digitálny videorekordér, ktorý nahráva a prehráva záznam z kamier. K digitálnemu videorekordéru sa dodáva aj monitor na prehrávanie záznamu.

Súčasné digitálne videorekordéry je možné pripojiť od lokálnej počítačovej siete a prezerať si záznam z kamier cez počítačovú sieť.

Ak máte problém s rozvodmi elektriky, potrebujete zrekonštruovať zvončekový systém, nainštalovať kamerový systém alebo DEK systém, kontaktujte nás. Technici z našej spoločnosti PEPE Elektro vám radi pomôžu.

Chcem kontaktovať PEPE Elektro