PEPE ELEKTRO

Zvončekové systémy

Audio systémy

Zvončekové audio systémy sú v Bratislave nevyhnutnosťou, hlavne kvôli bezpečnosti obyvateľov domu. V súčasnej dobe sú zvončekové systémy nainštalované na väčšine domov, a preto sa naša firma zameriava nielen na ich montáž, ale aj na ich opravy a údržbu.

Zvončekový audio systém alebo domové dorozumievacie zariadenie je systém iba na prenos zvuku. To znamená, že tento systém umožňuje návštevníkom zazvoniť a obyvateľom bytu s návštevníkom hovoriť cez telefón v jeho byte. Väčšinou je telefón u vlastníka v byte vybavený tlačidlom na otvorenie vchodových dverí.

Základom zvončekového audio systému je panel s tlačidlami pri vstupe do domu. Pomocou správneho tlačidla návštevník zazvoní na lokálny telefón v byte vlastníka. Následne vďaka slúchadlu v byte a mikrofónu na paneli dole pred domom sa môžu obaja dorozumievať. Niektoré moderné systémy namiesto samostatného tlačidla na paneli pre každý byt samostatne, fungujú tak, že návštevník na paneli zadá číslo bytu. Ak návštevník číslo bytu nepozná, môže si ho vyhľadať v mennom zozname, ktorým sa dá listovať na displeji na paneli.

Moderné audio systémy umožňujú telefonovanie medzi bytmi navzájom pomocou zvončekového audio systému.

 • domové zvončeky

  Panel zvončekového audio systému.

 • domové zvončeky

  Telefón zvončekového systému.

 • zvončeky do vchodu

  Telefón zvončekového audio systému značky TESLA.

 • zvončeky do vchodu

  Panel zvončekového audio systému a telefón značky GOLMAR.

 • zvončeky do paneláku

  Panel zvončekového audio systému na zadanie čísla bytu.

 • zvončeky do paneláku

  Panel zvončekového audio systému a telefón.

 • videovrátnik

  Panel video systému a telefón s obrazovkou.

 • video zvončeky

  Panel video systému a moderný bytový panel.

Video systémy

Mnoho ľudí si už určite pomyslelo, že ak by návštevníka videli a nielen počuli, boli by si istejší. V dnešnej dobe práve túto možnosť umožňujú kombinované video zvončekové systémy. Takéto systémy obsahujú audio zvončekový systém a naviac súčasti na prenos obrazu.

Video zvončekový systém okrem zvukovej komunikácie medzi návštevníkom a obyvateľom domu umožňuje, aby obyvateľ domu návštevníka videl pomocou zabudovanej kamery v panely pri vchode do domu a pomocou obrazovky zabudovanej v jeho domovom telefóne. Samozrejme, prenos obrazu je iba jednosmerný a návštevník nemôže vidieť obyvateľa domu.

Tieto systémy slúžia na zvýšenú kontrolu vstupu do domu a pomáhajú predchádzať krádežiam a inej trestnej činnosti v dome. Hodia sa najmä do domov v rušných a frekventovaných častiach Bratislavy.

Tieto systémy sú naviac vhodné pre firmy. V mnohých kanceláriách sa stretneme s elektronicky otváranými dverami, ale zamestnanci firmy si nie sú istí, kto prišiel, pokiaľ zákazník nevstúpi do kancelárie. S video zvončekovým systémom majú zamestnanci firmy prehľad o prichádzajúcich ľuďoch ešte skôr, ako vstúpia dnu. Toto je dôležité hlavne kvôli bezpečnosti firmy a jej zamestnancov.

Ak máte problém s rozvodmi elektriky, potrebujete zrekonštruovať zvončekový systém, nainštalovať kamerový systém alebo DEK systém, kontaktujte nás. Technici z našej spoločnosti PEPE Elektro vám radi pomôžu.

Chcem kontaktovať PEPE Elektro