PEPE ELEKTRO

Nainštalovali sme kamerový systém na Tichej 4

8.5.2018

V týchto dňoch inštalujú naši pracovníci kamerový systém do bytového domu na Tichej ulici číslo 4 v Bratislave. V budove tak o niekoľko dní celkovo 6 statických kamier zaregistruje pohyb vo vchodoch, čo určite výrazne prispeje k bezpečnosti obyvateľov domu.

Systém odradí neželané osoby, napríklad vandalov, ktorí by chceli ničiť spoločný majetok vlastníkov. Súčasťou prác je aj inštalácia ovládacieho pultu, ku ktorému budú mať prístup iba určené a poučené osoby. V dodávke je totiž zahrnuté aj základné poučenie zodpovedných osôb, pretože pri prevádzke kamerového systému sú povinné dodržiavať príslušné právne normy: zákon o ochrane osobných údajov, zákonník práce a občiansky zákonník. Inštalačné práce by sa mali pohybovať v celkovej cene 2 300 € bez DPH.

 • inštalácia kamery vo vchode domu

  Inštalácia kamery vo vchode domu.

 • inštalácia kamery v chodbe domu

  Inštalácia kamery v chodbe domu.

V bytovom dome naši pracovníci zároveň vymenia zvončekový systém, hlavné vedenie elektrickej energie, prekáblujú elektromery a vymenia osvetlenie v spoločných priestoroch. Práce tak rozhodne prispejú nielen ku komfortu vlastníkov bytov a návštevníkov domu, ale tiež k bezpečnosti a úsporám energií.

 • inštalácia rekordéra, ktorý ukladá záznama z kamier

  Inštalácia rekordéra, ktorý ukladá záznam z kamier.

 • nainštalované kamery

  Nainštalované kamery.

Ak máte problém s rozvodmi elektriky, potrebujete zrekonštruovať zvončekový systém, nainštalovať kamerový systém alebo DEK systém, kontaktujte nás. Technici z našej spoločnosti PEPE Elektro vám radi pomôžu.

Chcem kontaktovať PEPE Elektro

Naša ponuka

elektrikári elektroinštalácia, opravy elektriky

Elektro­inštalácie

Oprava a údržba elektroinštalácií v domoch a bytoch.

Chcem vedieť viac

zvončekové systémy, domové dorozumievacie zariadenia

Zvončeky

Montáž a servis zvončekových systémov.

Chcem vedieť viac

čipové DEK kľúče, DEK systémy

DEK systémy

Inštalácia DEK systému, dlhodobá správa databázy.

Chcem vedieť viac