PEPE ELEKTRO

Nainštalovali sme nové zvončeky

13.12.2016

Naši pracovníci ukončili v októbri 2016 práce na rekonštrukcii zvončekového systému v bytovom dome na Vyšehradskej ulici, vo vchodoch č. 12 až 16.


Staré zvončekové tablá nahradili novými (s kódovou voľbou) a pôvodný systém vymenili za nový – digitálny. „Využili sme pôvodnú kabeláž, čo majiteľom ušetrilo náklady a čas, pretože sa to zaobišlo bez búracích prác a vŕtania do stien. V každom byte sa tak naši pracovníci zdržali maximálne 10 - 15 minút,“ uviedol Dušan Bučič, riaditeľ spoločnosti PEPE ELEKTRO. Zároveň dodal, že podobný digitálny systém môžu požiť v domoch, kde je až 200 bytových jednotiek. Ďalšou výhodou je jednoduchá montáž, systém zabraňuje odpočúvaniu a umožňuje komunikáciu aj medzi jednotlivými bytmi navzájom. Dokonca do bytov sa môže nainštalovať aj viac telefónov. Nám zostáva iba zaželať, aby nový zvončekový systém plnil svoju úlohu k spokojnosti všetkých nájomníkov.

  • dom s novým zvončekovým systémom

    Využili sme pôvodnú kabeláž, čo majiteľom ušetrilo náklady a čas, pretože sa to zaobišlo bez búracích prác a vŕtania do stien. V každom byte sa tak naši pracovníci zdržali maximálne 10 - 15 minút.

Ak máte problém s rozvodmi elektriky, potrebujete zrekonštruovať zvončekový systém, nainštalovať kamerový systém alebo DEK systém, kontaktujte nás. Technici z našej spoločnosti PEPE Elektro vám radi pomôžu.

Chcem kontaktovať PEPE Elektro

Naša ponuka

elektrikári elektroinštalácia, opravy elektriky

Elektro­inštalácie

Oprava a údržba elektroinštalácií v domoch a bytoch.

Chcem vedieť viac

zvončekové systémy, domové dorozumievacie zariadenia

Zvončeky

Montáž a servis zvončekových systémov.

Chcem vedieť viac

čipové DEK kľúče, DEK systémy

DEK systémy

Inštalácia DEK systému, dlhodobá správa databázy.

Chcem vedieť viac