PEPE ELEKTRO

Komiksy

Zlodej pred kamerou

Kamerový systém prichytí zlodejov pri čine.

Vykrádanie pivníc a bytov je v dnešnej dobe bežný javom a nepríjemnou záležitosťou pre okradnutých ľudí. Kamerové systémy inštalované vo vchodoch bytových domov jednak pomáhajú predchádzať vykrádaniu a rovnako pomáhajú polícií identifikovať a odhaliť páchateľov. Už nejden zlodej skončil za mrežami vďaka kamerovému systému nainštalovanému vo vchode bytoivého domu.


Vykradnutá garáž

Kamerový systém prichytí zlodejov pri čine.

Garáže v Bratislave v noci zívajú prázdnotou. Toto prižahuje zlodejov, ktorí kradnú kolesá, autorádiá, alebo aj celé autá. Nie je prekvapivé, že práve profesionálne nainštalovaný kamerový systém pomáha odrádzať potencionálnych zlodejov, prípadne identifikovať zlodejov po čine.


Zlodeji bicyklov

Kamerový systém prichytí zlodejov pri čine.

Častým terčom zlodejov bývajú aj pivnice obyvateľov domu. V pivniciach bývajú uskladnené pneumatiky, bicykle, lyže, prípadne iné cennosti, na ktoré si mnohí zlodeji robia zálusk. Kamerový systém nainštalovaný vo vchode vášho bytového domu môže pomôcť predchádzať vykrádaniu pivníc, prípadne identifikovať možných zlodejov. Nepodceňujte prevenciu a chráňte svoj majetok!

Naša ponuka

elektrikári elektroinštalácia, opravy elektriky

Elektro­inštalácie

Oprava a údržba elektroinštalácií v domoch a bytoch.

Chcem vedieť viac

zvončekové systémy, domové dorozumievacie zariadenia

Zvončeky

Montáž a servis zvončekových systémov.

Chcem vedieť viac

čipové DEK kľúče, DEK systémy

DEK systémy

Inštalácia DEK systému, dlhodobá správa databázy.

Chcem vedieť viac