PEPE ELEKTRO

Články o elektrike, zvončekoch, DEK systémoch a kamerách

článok, blog zvončekové systémyV týchto dňoch inštalujú naši pracovníci kamerový systém do bytového domu na Tichej ulici číslo 4 v Bratislave. V budove tak o niekoľko dní celkovo 6 statických kamier zaregistruje pohyb vo vchodoch, čo určite výrazne prispeje k bezpečnosti obyvateľov domu.

Celý článok


článok, blog Tak ako v uplynulých rokoch, aj v roku 2016 bola našou prioritou predovšetkým bezpečnosť obyvateľov v hlavnom meste.

Celý článok


článok, blog zvončekové systémyNaši pracovníci ukončili v októbri 2016 práce na rekonštrukcii zvončekového systému v bytovom dome na Vyšehradskej ulici, vo vchodoch č. 12 až 16.

Celý článok


článok, blog kameryKamerový systém nainštalovaný našou spoločnosťou prichytil pri čine zlodejov. Záznam z kamerového systému dopomohol k ich zadržaniu.

Celý článok


článok, blog kameryČasto sa stáva, že bežný človek nevie odhadnúť, akú kvalitu môže asi mať kamerový záznam. Veď keď v televíznych seriáloch vedia záznam z obyčajne kamery zväčšiť aj 100-násobne, tak sa to musí dať spraviť aj v skutočnosti. Lenže realita býva iná.

Celý článok


článok, blog elektroinštalácieKaždý vie, že úsporné žiarovky spotrebujú menej elektriny ako obyčajné. Ale o koľko menej? Odpoveď zaujímala aj nás, tak sme spravili menší test.

Celý článok


článok, blog kamery,DEK systémyV časopise Správa budov vyšiel rozhovor s konateľom našej spoločnosti. Témou článku bola bezpečnosť bývania v bytových domoch.

Celý článok

Naša ponuka

elektrikári elektroinštalácia, opravy elektriky

Elektro­inštalácie

Oprava a údržba elektroinštalácií v domoch a bytoch.

Chcem vedieť viac

zvončekové systémy, domové dorozumievacie zariadenia

Zvončeky

Montáž a servis zvončekových systémov.

Chcem vedieť viac

čipové DEK kľúče, DEK systémy

DEK systémy

Inštalácia DEK systému, dlhodobá správa databázy.

Chcem vedieť viac

bezpečnostné kamery, kamerové systémy

Kamery

Vonkajšie a vnútorné bezpečnostné kamery.

Chcem vedieť viac

  • FACEBOOK
  • Google+
  • RSS články PEPE Elektro