PEPE ELEKTRO

Články o elektrike, zvončekoch, DEK systémoch a kamerách

článok, blog V týchto dňoch inštalujú naši pracovníci kamerový systém do bytového domu na Tichej ulici číslo 4 v Bratislave. V budove tak o niekoľko dní celkovo 6 statických kamier zaregistruje pohyb vo vchodoch, čo určite výrazne prispeje k bezpečnosti obyvateľov domu.

Celý článok


článok, blog Naši pracovníci ukončili v októbri 2016 práce na rekonštrukcii zvončekového systému v bytovom dome na Vyšehradskej ulici, vo vchodoch č. 12 až 16.

Celý článok


článok, blog Pri výpadku elektriky vo vašom byte nie je hneď nutné strácať hlavu a volať o pomoc. Najčastejšie príčiny nefungovanie elektriky sú tak jednoduché, že si ich zvládnete opraviť aj sami, preto vám poradíme tri jednoduché kroky, ktoré vám pomôžu vyriešiť takúto havarijnú situáciu.

Celý článok


článok, blog Mnoho z nás používa doma rozdvojky a predlžovačky, ktoré doslova zázračne spravia z jednej zásuvky štyri. Ale aj pri používaní takýchto bežných zariadení je treba si dávať pozor.

Celý článok


článok, blog Každý vie, že úsporné žiarovky spotrebujú menej elektriny ako obyčajné. Ale o koľko menej? Odpoveď zaujímala aj nás, tak sme spravili menší test.

Celý článok


článok, blog Kamerový systém nainštalovaný našou spoločnosťou prichytil pri čine zlodejov. Záznam z kamerového systému dopomohol k ich zadržaniu.

Celý článok


článok, blog Často sa stáva, že bežný človek nevie odhadnúť, akú kvalitu môže asi mať kamerový záznam. Veď keď v televíznych seriáloch vedia záznam z obyčajne kamery zväčšiť aj 100-násobne, tak sa to musí dať spraviť aj v skutočnosti. Lenže realita býva iná.

Celý článok

Naša ponuka

elektrikári elektroinštalácia, opravy elektriky

Elektro­inštalácie

Oprava a údržba elektroinštalácií v domoch a bytoch.

Chcem vedieť viac

zvončekové systémy, domové dorozumievacie zariadenia

Zvončeky

Montáž a servis zvončekových systémov.

Chcem vedieť viac

čipové DEK kľúče, DEK systémy

DEK systémy

Inštalácia DEK systému, dlhodobá správa databázy.

Chcem vedieť viac