PEPE ELEKTRO

Zlodeji boli prichytení pri čine

16.9.2015

Kamerový systém nainštalovaný našou spoločnosťou prichytil pri čine zlodejov. Záznam z kamerového systému dopomohol k ich zadržaniu.


V tomto článku neuvedieme meno ani adresu majiteľa kamerového systému, rovnako ako ani žiadne iné mená. Taktiež nezverejníme žiadne fotografie ani časti kamerového záznamu, keďže takto by sme porušili zákon o ochrane osobných informácii.

Pred nejakým časom nám zavolal jeden z našich zákazníkov. Do jeho domu v skorých ranných hodinách vnikli neznáme osoby za účelom niečo ukradnúť. V dome sa pohybovali dlhšie a robili mnohé veci - detaily nepoznáme ani my. Majiteľ domu nám zavolal a žiadal nás o stiahnutie záznamu na USB kľúč, pretože ho od neho žiadala polícia. Samozrejme sme mu záznam stiahli na USB kľúč a riadne odovzdali.

Po niekoľkých mesiacoch sme majiteľovi kamerového systému zavolali, či sa prípad nejako pohol. On nám s radosťou oznámil, že aj vďaka záznamu z kamerového systému boli páchatelia zadržaní políciou. Kamerový systém teda splnil svoj účel na plných 100%. Úspešne zaznamenal páchateľov a tým dopomohol k ich zadržaniu.

  • kamerový systém pomohol identifikovať páchateľa

    Na základe zákona o ochrane osobných informácii nemôžeme zverejniť ani časť záznamu, ani fotografiu zo záznamu, preto je fotka iba ilustračná.

Ak máte problém s rozvodmi elektriky, potrebujete zrekonštruovať zvončekový systém, nainštalovať kamerový systém alebo DEK systém, kontaktujte nás. Technici z našej spoločnosti PEPE Elektro vám radi pomôžu.

Chcem kontaktovať PEPE Elektro

Naša ponuka

elektrikári elektroinštalácia, opravy elektriky

Elektro­inštalácie

Oprava a údržba elektroinštalácií v domoch a bytoch.

Chcem vedieť viac

zvončekové systémy, domové dorozumievacie zariadenia

Zvončeky

Montáž a servis zvončekových systémov.

Chcem vedieť viac

čipové DEK kľúče, DEK systémy

DEK systémy

Inštalácia DEK systému, dlhodobá správa databázy.

Chcem vedieť viac